Copyright © 2013 Northernland Construction
8 Ötüken Sokak, Yenişehir
Gazimağusa, Mersin 10 Türkiye
Tel: +90 392 365 3444 - 5444   Fax: +90 392 365 3443
e-Mail: info@northernlandcyprus.com
Ana Sayfa
Kurumsal
Emlaklar
Referanslar
Emlak Rehberi
İletişim
NorthernLand Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı büyüyen inşaat firmalarından biridir. Tarz yaratan ve kendine özgü evleri ile hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Orjinal fikirlerin bütünleştiği projeleri inşa ettiği Mağusa, İskele, Boğaz ve Karpaz Yarım Ada’sında yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermektedir. Firmamız inşaat sektörünün zirvesinde müşterilerine hizmet vermektedir. NorthernLand yaşamınıza yepyeni ve taze bir anlayış getirmektedir.

NorthernLand varolan ve potansiyel müşterilerinin memnuniyetine kendini adamıştır. Satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile firmamızdan ev sahibi olan ve olmak isteyen herkesin memnuniyeti için hep bir adım ileriye atarak çalışmaktadır.

Peki Neden NorthernLand?

Yatırımda geri dönüşüm garantisi: Kuzey Kıbrıs’ta NorthernLand’tan ev alarak en doğru kararı verdiniz. En güzel tatil zamanlarını değerlendirebileceğiniz ayni zamanda, aylık olarak çok güzel gelirler elde edeceğiniz bir yatırım yaptınız. Detaylı bilgi için “Satın Alma Rehberi’ni” incelemenizi tavsiye ederiz.

İnceleme Ziyaretleri: Yatırımınız bizim için çok değerlidir. Siz veya eşiniz projelerimizi incelemek için Kuzey Kıbrıs’a gelebilir ve tüm inşaatlarımızı ziyaret edebilirsiniz. 3 günlüğüne bir inceleme gezisi yapmak isterseniz uçak biletkerinizin %25'ini karşılıyoruz. Konutlarımızdan birini almaya karar verdiğiniz takdirde konaklama masraflarımızı firmamız karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Kuzey Kıbrıs ve İngiltere Tabanlı Firma Garantisi: Deniz aşırı bir yere yatırım yapmanın sizleri tedirgin edebileceğinin farkındayız. Sizleri İngiltere ve Kıbrıs Tabanlı firmalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız, sizleri güvende hissettirmek bizim için çok önemlidir. Ne zaman ihtiyacınız olursa biz her zaman oradayız. Konutunuzu finansal bir yatırım amacı ile satın almış olduğunuzda sizlere en sağlıklı kiralama ve konut yönetimi acentasına yönlendireceğimizi temin ederiz.

Para İade Garantisi: Konutunuzu teslim aldığınız gün; memnun kalmadığınız takdirde, konutu geri almayı ve size tüm paranızı geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.

  • Sizleri çevre ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz.
  • Projelerimizi daha yakından tanımanız adına hazırladığımız şov evlerinde bir ziyaret gerçekleştiriyoruz.
  • Size hukuki boyutta yardımcı olması ve aklınızdaki soru işaretlerine yanıt bulmanız adına iyi derecede İngilizce bilen bir avukat görevlendiriyoruz.
  • Evinizi dekore etmeniz, beyaz eşyalarınız ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için bir iç mimar ile sizlere destek veriyoruz.
  • Ev satın alma sürecinde konaklamanız için yardımcı oluyoruz.
  • 5 yıl yapısal garanti veriyoruz.
  • 6 ay kötü malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.

Beyaz Eşya ve Mobilya: En iyi marka beyaz eşyalar ve birçok seçeneği barındıran mobilya çeşitleri konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Karsız bir şekilde sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin yanı sıra verdiğimiz iç mimarlık desteği ile de sizlere yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüksek Kalite Malzeme: Firmamız en yüksek kalitedeki seramik, doğal mermer, ahşap, ve granit malzemeleri kullanarak yaşam alanları inşa etmektedir. Müşterilerimizin tercihlerini dikkate alarak onlara geniş bir yelpazede materiyal, doku ve renk seçenekleri sunmak ve hayallerindeki evleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.

Detaylı Araştırma ve Düşünce: Yaşam alanları inşa ederken her zaman müşterilerimizin fikirlerine ve isteklerine önem veriyoruz. Yapılarımıza verdiğimiz 5 yıl garanti, müşterilerimize sunduğumuz merkezi ısıtma ve klima alt yapısı ile onları memnun etmeyi arzuluyoruz. NorthernLand kalitesi, müşteri ilişkilier ve yine müşterilerine sunduğu satış sonrası hizmetler ile gurur duymaktadır.

Esnek Ödeme Planları: Muhasebe ve Finansman departmanımız sizlerin en uygun koşullarda ödeme yapmanız için her dönem en uygun planları hazırlamakta ve değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ödemeler ile ilgili tüm detaylar müşteri hakları bölümünde yer almaktadır.

Yapı Garantisi: Müşterilerilerimize en yüksek kalite tasarım, malzeme ve işçilik sunmanın ve 5 yıl yapısal, 6 ay da kötü malzeme ve işçilik  garantisi vermenin gururunu yaşıyoruz.

Her Konut için Ayrı Koçan (Tapu): Firmamız müşterilerimize stressiz bir ev satın alma dönemi yaşatmak için hizmet vermektedir. Müşterilerimize satışı gerçekleşen her konut için ayrı bir koçan (tapu) vermektedir.

NorthernLand Construction,  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Müteahhitler Birliği üyesidir. detaylı Bilgi için KKTC  Başbakanlık Emlak Bilgi Bürosu’nu ziyaret ediniz. 
Neden Northernland?
Projeler
Kurumsal
Designed & Powered by Ata Bilişim