ANASAYFA HAKKIMIZDA MÜŞTERI YORUMLARI YENİ PROJELERİMİZ TAMAMLANAN PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZ BASIN KONUM İLETİŞİM
loading
EN Русский العربية فارسی|
 • Hayatta yükselmeyi sevenler için...

  Prestijli Yaşamın Mimarı
  Öncü projelerin mimarı NorthernLAND Construction, prestijli projesiyle Kuzey Kıbrıs'ta bir ilke daha imza atıyor...

  Mağusa'da güneşin doğuşu ve batışı hiç bu kadar keyifli olmamıştı​.
  24 katlı rezidans projesi olan NorthernLAND Premier, 9350 m2 Türk malı arazi üzerine konumlandırılmış olup, 314 daire ve 18 ticari üniteden oluşuyor. Proje 80 metre yüksekliği ile Kuzey Kıbrıs'ın en yüksek binası olma özelliğini taşıyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, penthouse daireler ve 4 tip ticari ünite bulunuyor.

  Aldığımız her bir başarının temelinde başarılı bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır. Bizim için en önemli değerler olan şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik gibi prensiplerimiz ile her zaman doğru yerde doğru adımları atmamız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Her projemizde, inşa ettiğimiz her bir konutta müşterilerimizin “yaşam kalitesini” artırmayı ve rüyalarındaki evlere kavuşmaları için çalışıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ve NorthernLAND kalitesi birleşince ortaya çıkan mükemmel projeler ve bu projeler sonunda gerçekleşen hayallere şahit olmak işimizi en doğru şekilde yaptığımızın göstergesidir. Firmamızın en önemli motivasyon noktası mutlu müşterileridir.

 • NorthernLAND’ın asıl amacı en yüksek standartlardan ödün vermeksizin söz verdiği “Kaliteli Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları uluslararası platforma taşımaktır.

  Bizlerden desteğini esirgemeyen değerli müşterilerimize ve ekibime firmamıza duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağusa'nın Tam Kalbinde
  Değeri sürekli artacak bir yatırım fırsatı niteliğindeki NorthernLAND Premier, Mağusa'nın merkezinde eşsiz tasarımı, çağdaş mimarisi ve Türk Koçanlı oluşuyla yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam ve yüksek kazanç vaad ediyor. Yatırımın kazanca, yaşamın ayrıcalığa dönüştüğü tek adres NorthernLAND Premier...

  Yıldızlara hiç bu kadar yakın olmamıştınız
  NorthernLAND Premier bugünün en yenilikçi ve sıra dışı bakış açısıyla geleceğin çizgilerinden ilham alınarak tasarlandı. 24 kat olan proje Kuzey Kıbrıs'ın en yüksek binası özelliğiyle birlikte, yalınlığı ve minimalist tarzı ile her açıdan yaratıcılığın ve kusursuzluğun etkileyici bir birleşimi olarak sîzlerle buluşup çağdaş mimari ve prestijli bir yaşam sunuyor.

 • Sizin Yaşamınız
  Eviniz her yerden iki adım ötede...Herkesin yaşam kalitesine uygun, her yaştan kişinin kendini farklı hissedeceği yaşam alanını tasarladık.

  Sosyal Yaşam
  NorthernLAND Premier sosyal yaşam alanları ile de size prestijli bir yaşam olanağı sağlıyor. Açık / kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, 7/24 güvenlik kontrolü ile sizlere sosyal yaşamı güvenli bir şekilde sunuyor.

  Beklentilerinizin Ötesinde
  NorthernLAND Premier hayatınızı her alanda kolaylaştırmak ve prestijli bir yaşam sunmak için ihtiyacınız olan herşeyi size sağlıyor. Engelli dostu olan projede, kapalı otopark ve resepsiyon gibi hizmetler konforunuzu yükseltmek için tek bir yapı altında birleşiyor. NorthernLAND Premier kapalı otoparkından dairenize ve dairenizden otoparka ulaşım sağlanmaktadır.

 • Kusursuz Hizmet
  NorthernLAND Premier ihtiyaçlarınıza anlık hizmetlerle beklentilerinizin ötesinde, hayatınızı kolaylaştırmak için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kat hizmetleri, merkezi jenaratör ve bakım onarım hizmetlerini tek bir yapı içinde buluşturup, tüm beklentilerinize en ince ayrıntısına kadar yanıt veriyor.

  Maviye Açılan Pencere
  Gökyüzü ve denizin eşsiz mavisi... Pencerenizi açtığınızda, mavinin bütün güzel tonları NorthernLAND Premier'de yanı başınızda. Huzur bulduğunuz ve güvende hissettiğiniz bir yaşam alanında Mağusa'nın manzarasına doyamayacaksınız. Kıbrıs'ın en güzel şehrinde sîzinde bir eviniz olsun...

 • Prestij
  Yeni bir bakış açısı ve yüksek beklentilerin merkezi olan NorthernLAND Premier yatırımın kazanca, yaşamın ayrıcalığa dönüştüğü tek adres.

  Mimari detaylarla bütünleşmiş tasarımlarla konforu ve estetiği bir arada sunan, NorthernLAND Premier yaşamı keyfe çeviriyor.
Genel Bakış
Hakkında
ANASAYFA HAKKIMIZDA PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZBASIN İLETİŞİM
Gizlilik Sözleşmesi
NORTHERNLAND sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası NORTHERNLAND tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
NORTHERNLAND, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir NORTHERNLAND web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
NORTHERNLAND web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
NORTHERNLAND sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
NORTHERNLAND, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. NORTHERNLAND olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.

Site Kullanım Şartları
NORTHERNLAND web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. NORTHERNLAND web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
NORTHERNLAND 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. NORTHERNLAND bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

NORTHERNLAND web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.