ANASAYFA HAKKIMIZDA MÜŞTERI YORUMLARI YENİ PROJELERİMİZ TAMAMLANAN PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZ BASIN KONUM İLETİŞİM
loading
EN Русский العربية فارسی|
Norhernland Construction

Ödüller

Her zaman ve her koşulda mutlak müşteri memnuniyeti hedefleyen şirketimiz, malzeme ve işçilik kalitesiyle, yarattığımız çağdaş mimari çizgiyle, komfor yanında fonksiyonellik ve ortak yaşam alanlarına verdiğimiz önemin, her biten projede emlak ve inşaat sektöründeki öncü yerini pekiştirmektedir. 2003 yılında kurulan şirketimizin en büyük avantajı genç , dinamik ve deneyimli ekibidir. Property Awards yarışmasında birçok dalda aldığımız sekiz ödül, çağdaş dünya standartlannında üzerine yeni projeler yapmamızda ve amacımız olan "mutlak müşteri memnuniyeti" hedefimizi devam ettirmemizde, motivasyonumuza ivme kazandırmıştır.

Bilgi Talep Formu

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, NorthernLAND, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZ BASIN İLETİŞİM